24 października w Miejskim Ośrodku Kultury w Żorach odbył się  kolejny Powiatowy Konkurs Piosenki Patriotycznej i Żołnierskiej. Oczywiście nie mogło na nim zabraknąć uczniów SP nr 8! Naszymi reprezentantami były dwa zespoły. Pierwszy zespół – z klas I – IV – w składzie: Zuzanna R. , Łucja K., Monika B., Przemysław M., Izabela A., Nina P. oraz Natalia S.  po świetnym występie zajął II miejsce. Drugi zespół- z klas V – VI- w składzie: Julia F., Małgorzata F., Joanna G., Zuzanna R., Nikola P., Amelia K., Karolina Ch. oraz Grzegorz W. wyśpiewał sobie I miejsce.  Obydwa zespoły  zasłużyły na ogromne brawa i takie też usłyszeliśmy od zgromadzonej publiczności oraz Jury!
Obydwa zespoły oraz zespół z przedszkola, który także zdobył I miejsce w swojej kategorii,  uświetnią jeszcze raz swym występem Uroczystą Pokonkursową Galę  Patriotyczną w dniu  15 listopada 2019.   

Gratulujemy!

Marzena Przybyło