20190123_154521

Babcia i dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka, a 21 i 22 stycznia to szczególne dni w kalendarzu nie tylko dla dzieci, ale właśnie dla Dziadków. Do tradycji naszej szkoły należą spotkania z seniorami z okazji Święta Babci i Dziadka.

Uczniowie kl. 1 a do takiego spotkania solidnie się przygotowywali: ćwiczyli wierszyki, inscenizacje, piosenki i taniec. Przygotowywali rekwizyty, stroje, zaproszenia i upominki, aby należycie przyjąć swoich gości. W dniu 23 stycznia w progi naszej klasy zawitali zaproszeni dziadkowie i babcie. Spotkanie przebiegło w niezwykle sympatycznej atmosferze.

Dzieci zaprezentowały przygotowane inscenizacje i piosenki. Potem był słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Wspaniałe występy wnuków wywołały na twarzach gości niejeden uśmiech. Całusom, uściskom i brawom nie było końca.

Dziękujemy Ci Babciu i Dziadku, ogromnie Was kochamy!

wych. kl.1 a Halina Pawlas