
Zakończenie roku szkolnego


W naszej szkole odbył się finał projektu czytelniczego „Wielka Liga Czytelników”, który cieszył się ogromnym zainteresowaniem wśród uczniów klas 1–3. Z radością informujemy, że do projektu przystąpiło bardzo wielu uczniów, a jego finał zakończył się ogromnym sukcesem!
👏 Aż 33 uczniów ukończyło wszystkie etapy zmagań i zdobyło tytuł laureata projektu. To dowód na to, jak duże zaangażowanie i miłość do książek wykazali nasi najmłodsi czytelnicy.
📖 Celem projektu było przede wszystkim propagowanie czytelnictwa wśród dzieci, rozbudzanie zainteresowań książką oraz zachęcanie uczniów do regularnego sięgania po literaturę.
🏆 Zwieńczeniem projektu było uroczyste podsumowanie i wręczenie nagród oraz dyplomów. Uczniowie, którzy osiągnęli najwyższe wyniki, otrzymali szczególne wyróżnienia.
🥇 Tytuł Mistrza Szkoły otrzymali:
🥈 Tytuł Aktywnego Czytelnika otrzymali:
🥉 Tytuł Uczestnika Wielkiej Ligi Czytelników otrzymali:
📚👏 Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy wytrwałości, systematyczności i ogromnego zaangażowania w czytelniczą przygodę! Jesteśmy dumni z naszych młodych miłośników książek!
Karolina Majlinger
Anna Staroń
Na zdjęciach uczniowie nagrodzeni w projekcie „Wielka Liga Czytelników” w klasach 1–3″
Co to był za dzień! Za nami niezwykle radosne zakończenie roku szkolnego 2025/2026. Uczniowie klas drugich wraz z rodzicami i wychowawcami spotkali się na wspólnym świętowaniu na przystanku Bażanciarnia – Leśna Akademia. ![]()
Było po prostu pięknie! Nasze dzieci zachwyciły talentem, śpiewając piosenki i dzieląc się wzruszającymi sentencjami (rodzicom zakręciła się w oku niejedna łezka!). ![]()
Po części oficjalnej przyszedł czas na zasłużony relaks: wspólne ognisko, mnóstwo śmiechu, szalone zabawy i rozmowy, na które w szkolnym biegu często brakuje czasu. ![]()
![]()
Pożegnaliśmy ten rok w iście rodzinnej, luźnej atmosferze. Egzamin z integracji i dobrej zabawy zdany na szóstkę z plusem! ![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Teraz odliczamy minuty do wakacji. Życzymy wszystkim bezpiecznego, słonecznego odpoczynku, pełnego niesamowitych przygód. Ładujcie baterie – widzimy się z dawką nowej energii już we wrześniu! ![]()
![]()
Do zobaczenia! ![]()
![]()
Wychowawcy klas 2






Na zdjęciach Rodzice wraz z uczniami klas 2 podczas wspólnych obchodów Dnia Rodziny i zakończenia roku szkolnego 2025/2026
W dniu wczorajszym 4 naszych uczniów wzięło udział w Międzyszkolnym Turnieju Szachowym w Bielsku-Białej. Ekipa w składzie Franek S. z kl. 7a, Krzyś G. z 6c, Franek D. z 2c oraz Jerzyk K. z 1b rozegrali w świetnym stylu 7 partii, co ostatecznie w wyniku drużynowym zapewniło im 2 miejsce wśród wielu szkół z całego Śląska! Ponadto w klasyfikacjach indywidualnych także zdobyli świetne wyniki:
Wielkie gratulacje dla naszych świetnych szachistów!
Szczególne podziękowania dla taty Jerzyka – pana Piotra Kosińskiego, który zgodził się być zarazem kierowcą jak i opiekunem dzieci na tym turnieju szachowym!
M. Skoneczna

Na zdjęciu nasi uczniowie trzymający statuetkę wraz z organizatorami konkursu

Na zdjęciu nasza drużyna szachistów

Na zdjęciu zwycięzcy w kategorii wiekowej klas 7-8

Na zdjęciach zwycięzcy w kategorii wiekowej klas 1-3
