W środę i czwartek tj. 5 i 6 czerwca 2019r. uczniowie klasy IIa w ramach zajęć wychowania fizycznego pojechali na krytą pływalnię AQUARION do Żor.

Głównym celem wyjazdu było rozwijanie aktywności ruchowej wśród dzieci. W trakcie pobytu na basenie, widoczna była integracja grupy, co dobrze wpływa na relacje między rówieśnikami. Dobrze jest w dzisiejszych czasach propagować zdrowy styl życia i zachęcać do czynnego uprawiania sportu, bo jak wiemy, większość wybiera niepokojąco „osiadły – przedkomputerowy” sposób na życie. Przez ponad półtorej godziny można było skakać do wody, organizować gry i zabawy w wodzie, zjeżdżać ze zjeżdżalni. Każdy mógł w tym czasie nie tylko możliwość skorzystania z basenu, ale i zrelaksować się w jacuzzi.

Czas spędzony w wodzie, umożliwił wszystkim uczestnikom wyjazdu (oprócz korzyści zdrowotnych), wiele radości i przyjemnych wrażeń.

Organizator p. J.B-Domagała.

snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflakeWordpress snowstorm powered by nksnow