20190204_114143

W karnawale to są bale!”-tak właśnie możemy wspominać nasz tegoroczny bal karnawałowy, który odbył się w poniedziałek 4 lutego 2019 r. Wszyscy świetnie bawiliśmy się w rytmie Zumby, bogaty program zabaw i konkursów sprawił, iż żadne dziecko się nie nudziło. Dzieci wystąpiły w niezwykle pomysłowych i zabawnych strojach przygotowanych przez rodziców. Na parkiecie pojawiły się księżniczki, piraci, wróżki, aniołki, rycerze i różne zwierzątka. Wiele śmiechu było podczas tańca z balonikiem. Jak przystało na bal karnawałowy, spośród uczestników zabawy wybrano Króla i Królową balu, a także najciekawsze przebrania. Każde dziecko otrzymało słodką nagrodę, co sprawiło wiele radości. W przerwach zabawę umilał poczęstunek ufundowany przez Radę Rodziców naszej szkoły. Tego dnia nie brakowało wielu emocji, radości, euforii. Wspólna zabawa przy muzyce rozwija u nich inwencję twórczą i pozwala bardziej zintegrować środowisko uczniowskie. Dzięki wyrozumiałości Pani Dyrektor uczniowie klas I-IV nie mieli tego dnia lekcji, mogli bawić się już od samego rana. Serdecznie dziękujemy rodzicom za przygotowanie ciekawych kostiumów dla dzieci. Nauczycielom zaś należą się podziękowania za przygotowanie dekoracji na bal oraz obsługę gastronomiczną i fotoreportaż. Świetnie sprawdzili się również nasi DJ-je.

J.Błaszkowska-Domagała