man-1989145_1280

Mimo, że styczeń jest zimowym miesiącem, pełnym chłodnych dni, są takie dwa dni, jedyne dwa dni w roku, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu, bo przecież jest to święto naszych kochanych babć i dziadków. Pod hasłem Kochanym Babciom i Dziadziusiom odbyło się spotkanie w klasie 2a. Dzień Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości. W trakcie uroczystości babcie i dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy w różnych formach artystycznych. Frekwencja jak co roku dopisała. Dzieci przygotowały również dla ukochanych gości upominki. Były to piękne medale. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Poprzez piosenkę, taniec, teatr i skecze mogły wyrazić kochanym babciom i dziadkom, swoje uczucia za trud włożony w ich wychowanie.

 Uczniowie klasy IIa